Mercure Hotel Frankfurt Airport Neu Isenburg
4 sterren
Avis-klantbeoordeling
4.3/5
1.887 beoordelingen

Extras van het hotel
Centrale locatie dicht bij de A5, A3 en A661. Isenburg heeft ongeveer 130 winkels
Parkeergarage met 200 parkeerplaatsen
5 vergaderruimten voor maximaal 150 personen
De Bar Bistro Mainhattan biedt regionale en internationale gerechten.
143 moderne kamers met WiFi, tv en koffie- en theefaciliteiten
Inchecken vanaf 15h00
Uitchecken tot 12h00
Betaalde services
Hotel locatie
Mercure Hotel Frankfurt Airport Neu Isenburg
Frankfurter Str. 190
63263 neu isenburg
duitsland
Inchecken vanaf 15h00
Uitchecken tot 12h00
Uw vergaderingen en evenementen
Voor uw zakelijke evenementen tot 150 deelnemers raden wij de vijf vergaderruimten en de aparte lobby voor conferenties van hotel Mercure Neu Isenburg aan. Deze ruimten bieden hoogwaardige technologie en service en beschikken over airconditioningen gratis WiFi. De ruimten hebben dankzij de daglichtinval een prettige sfeer. Bij mooi weer kunnen uw gasten op het zonneterras pauzeren. Heeft u hulp nodig bij het organiseren van uw evenement?Ons gekwalificeerde personeel staat altijd paraat met advies en ondersteuning, zowel bij de planning als de uitvoering van het evenement. Wij zullen alle details graag met u doornemen.
Beschrijvingen en configuraties van de kamers
vergaderruimtes
deelnemers
Naam ruimte |
Oppervlakte |
Hoogte |
Theaterstijl |
U-vorm |
Carré |
Klasopstelling |
Diner |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eurotower |
28 m² |
3 m |
15 deelnemers |
6 deelnemers |
11 deelnemers |
10 deelnemers |
10 deelnemers |
Eisener steg |
30 m² |
3 m |
15 deelnemers |
6 deelnemers |
12 deelnemers |
10 deelnemers |
10 deelnemers |
Hauptwache |
50 m² |
3 m |
50 deelnemers |
20 deelnemers |
24 deelnemers |
28 deelnemers |
26 deelnemers |
Alte oper |
59 m² |
3 m |
50 deelnemers |
20 deelnemers |
23 deelnemers |
28 deelnemers |
31 deelnemers |
Roemer |
67 m² |
3 m |
50 deelnemers |
20 deelnemers |
24 deelnemers |
28 deelnemers |
35 deelnemers |
Hauptwache + alte oper |
108 m² |
3 m |
90 deelnemers |
40 deelnemers |
30 deelnemers |
60 deelnemers |
50 deelnemers |
Hauptwache + roemer |
117 m² |
3 m |
90 deelnemers |
40 deelnemers |
30 deelnemers |
60 deelnemers |
50 deelnemers |
Hauptwache + alte oper + roemer |
176 m² |
3 m |
150 deelnemers |
70 deelnemers |
50 deelnemers |
80 deelnemers |
100 deelnemers |
-
Weet u niet zeker hoe groot de ruimte voor uw evenement moet zijn?
-
Is dit hotel niet geschikt voor uw evenement?
Zoek naar een ander hotel -
Converteer verschillende eenheden om de organisatie van uw evenementen te vereenvoudigen.
Onze accommodaties
In het viersterrenhotel Mercure Frankfurt Airport Neu-Isenburg kunt u kiezen tussen 'Standard' kamers met een kingsize bed of tweepersoonsbed en de ruime 'Privilege' kamers met kingsize bedden, badjas, krant en andere extra's. Op verzoek We bieden u graag een kamer met drie bedden aan. Alle 143 kamers hebben airco en DSL, de meeste kamers hebben ook WiFi. Eén kind tot 14 jaar kan gratis op uw kamer verblijven. Uw huisdier is welkom (toeslag EUR 12/nacht).
Onze restaurants en bars
Onze beoordelingen voor
Mercure Hotel Frankfurt Airport Neu Isenburg
100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht
Meer informatieAangenaam verblijf
Hendrik-jan Vrienden - 18/07/2020 ALL bevestigde berichten
Vriendelijk personeel, comfortabele kamer en een uitstekend ontbijt.
Geweldig hotel
Alt Stellen - 02/10/2019 ALL bevestigde berichten
Hotel was erg goed gelegen en op een mooie afstand van het winkelcentrum. Mooie rustige kamers en personeel was vriendelijk.
Top
Bea Stellen - 02/06/2019 ALL bevestigde berichten
Super geholpen heel erg verwend met avondeten omdat we de enige gasten waren top
Prijs kwaliteit niet in verhouding
Ingrid Zaken - 10/05/2019 ALL bevestigde berichten
Accomodatie van de kamers is veroudert en in sommige gevallen slijtage ( gordijnen). Shampoo tube werd weggenomen na eerste nacht en niet vervangen. Deze mag in de badkamer blijven daar deze niet leeg was. Wegnemen en niet vervangen is geen optie. Zeer harde matrassen . Personeel is vriendelijk. Ontbijt is goed.
Te warm
Lea Zaken - 09/03/2019 ALL bevestigde berichten
Het belangrijkste aan een hotel is toch de overnachting. Immers, eten, zelfs ontbijten, kun je ook ergens anders. Een goede nachtrust zat er helaas niet in door de kamertemperatuur van 22,8°C. De klimaatbeheersing op 18°C zetten biedt geen oplossing. Hierdoor werd nog warmere lucht de kamer ingeblazen. Dan maar de ramen open. Gevolg: lawaai en op de tocht liggen, vaak wakker, niet uitgeslapen de volgende werkdag. Gelukkig was het ontbijt aansluitend wel goed en het personeel zeer vriendelijk. Apart vond ik te lezen dat i.v.m. een Safe The Planet campagne de gast verzocht werd de handdoeken meerdere dagen te gebruiken. Er stond niet bij voor hoeveel dagen en dit werd niet aangegeven bij de reservering. Omdat ik ook thuis gesteld ben op een frisse handdoek elke dag heb ik mij niets aangetrokken van dit verzoek en de handdoek op de grond gelegd. Het international verzoek aan de roomservice om dit handdoek te vervangen door een frisse. Ik vond het heel bijzonder te merken dat dit niet gebeurt was (testje met oogschaduw op bepaalde plek). In plaats daarvan trof ik de handdoek netjes opgevouwen teruggehangen aan alsof het een schone is. Nou ja zeg. S'avonds bij de receptie vroeg ik een frisse en die kreeg ik dan ook gelukkig en zonder dat er extra kosten in rekening werden gebracht.
Onze meest recente 20 reviews
In samenwerking met TripAdvisor